Juliturneringen

Da er juliturneringen til herregruppen ferdig for 2017. Gratulerer til Steinar Høyland med seier, han vinner med bedre handicap enn Marius Nilsen.

PosisjonFornavnEtternavnHcpMedlemsnr.EventsResultat
1SteinarHøyland6.577-486457
2MariusNilsen10.577-6123457
3RuneKleiv5.677-166351
4Jan MartinThorstensen10.477-1427451
5BjarteSolheim12.677-2249451
6ReidarRambøl25.777-655451
7ErikSalhus29.577-5907351
8janroe14.777-224449
9Roald JanEilertsen23.377-2110449
10PerLoge24.577-5977449
11Jan MortenLysell10.777-1304448
12Leif HenryKværnes19.577-210344
13Tom ChristianAndresen13.377-2241443
14Knut ArneVederhus23.377-2393343
15Jan ErikAndresen25.477-510342
16GunnarOrenæs13.277-1088441
17Jan ÅgeNorderud24.577-2307440
18KristianSørli19.577-577339
19MortenHaukedal977-2327236
20ErikMoen10.377-642336
21Lars Chr.Berg1377-2220235
22Erik AndreasAagaard15.277-5293235
23Brian JamesGlover7.577-5686234
24Tommy MogensenEgebjerg9.377-207233
25Erik ArffGulseth2277-321232
26PålThorkildsen12.853-1191230
27Arne Petter MauritsBuhs13.877-841230
28FrodeLystad14.477-1322230
29Hans-Andreas HolmgrenSanderholm15.577-376230
30LeifHansen Gram2277-11427
31Per GunnarGulliksen8.777-1362225
32JanAngeltun18.477-2132224
33JonnySvensson12.477-2358220
34SveinarStormark14.477-5092219
35Ching PangYu1677-333216
36AlfJakobsen16.677-1389116
37FranciscoJavier Perez32.277-5426116
38RonnySkarpsno11.777-2167114
39Svenn OleLund12.277-2273114
40Jan EigilRydningen19.477-2409113
41Bror MortenAndresen6.977-733112
42Sten ÅgeOlsen9.377-839112
43Geir H.Næss31.777-2441112
44MortenEngh20.377-694111
45Petter SaltnesOlsen10.877-6163110
46Michael HugoSverreng1677-239217
47BernhardRudjord4377-558114

Pin It on Pinterest

Share This

Del dette

Del dette med dine venner!

%d bloggere liker dette: